Hakkımızda
Yaptığımız tüm temizlik işleri her zaman kaliteli ve hijyen odaklı olarak yapılmıştır. Çalışmalarımız uzun yıllardır aynı personelle birlikte günümüze kadar gelmiş ve gerekli alt yapıya sahip olarak İstanbul’ un tüm semtlerine hizmet verebilmekteyiz. Hizmetlerimizde her zaman başarılı olmuş kendisine sürekli yenilik ve başarı kazandıran ilkeler edinmiştir.

Çalışmalarımız gerek bireysel olarak gerekse grup olarak hizmet verildiği yere göre değişmekte olup temizlikte kullandığımız malzemelerde çalışılacak yere göre tespit edilmektedir. Bizler sadece görünen temizliğe değil aynı zamanda temizlik yapılan yerin hijyenliğine de önem veririz.

Sağlığımız, yaşadığımız ortamın temiz ve hijyenik olmasıyla doğru orantılıdır. Doğru yapılmayan temizlik hizmeti kirliliğin daha geniş alanlara yayılmasına sebep olacaktır. Bu durum sağlığımız için birçok riskler ortaya çıkaracaktır.

Profesyonel temizlik personellerimizle ve son teknoloji ekipmanlarımızla hizmetinizdeyiz...

Avant Temizlik Şirketi;

  • Kalite hizmet anlayışımızı İstanbul’da temizlik sektöründe yerleştirmek,
  • Kaliteli hizmetimizle Avant Temizlik Şirketini yenileyerek sürekli gelişmeyi hedeflemek,
  • Firmamızın seçkin uzman kadrosu müşteri memnuniyetinden taviz vermeden yoluna devam etmeye,
  • Öğrenen ve kendisini geliştiren bir şirket olarak sürekli temizlik eğitim seviyemizi yükseltmeyi,
  • Temizlik konusunda uzman personelimiz ile müşteri memnuniyeti sağlamayı,

İşlerimizi Avant Temizlik Şirketi olarak, dürüst bir yaklaşımla müşteri memnuniyeti odaklı, işimizin temas ettiği tüm insanlara ve ortama saygı ile yapmak,her zaman kurumsal sorumluluklarımızın en başında yer almasını, her zaman daha ileri giderek profesyonellikten sapmamayı amaç ediniyoruz…